Laden Evenementen

Gebouwen zijn geen eindproducten meer, maar tijdelijke opslagplaatsen van materialen. Tegelijkertijd beïnvloeden diezelfde materialen hoe mensen zich voelen, gedragen en met hun omgeving verbinden.

Tijdens dit seminar verkennen we hoe circulariteit en Material Intelligence samenkomen in de toekomst van gebouwen – van het gebouwenpaspoort en materiaalwaarde tot gezondheid, welzijn en mensgericht ontwerp.

De middag vindt plaats in EDGE Stadium, waar Bernadette Potters, Senior Development Manager bij EDGE Technologies, het event opent. Zij was verantwoordelijk voor de ontwikkeling van EDGE Stadium en neemt ons kort mee in de totstandkoming van het gebouw en het hergebruik van materialen binnen deze locatie.

Vervolgens duiken we samen met Sabine Rau-Oberhuber, co-founder van Turntoo en Madaster, in de principes van circulair bouwen en het belang van het gebouwenpaspoort. Welke rol spelen materialen in de waarde, levensduur en herbruikbaarheid van gebouwen? En hoe kunnen vastgoedprofessionals vandaag al sturen op een toekomst waarin grondstoffen schaars zijn en transparantie steeds belangrijker wordt?

Aansluitend verzorgen Bénine Dekker (architect) en Florijn Vriend (psycholoog), founders van Other Degree, de keynote Material Intelligence. Op het snijvlak van gezondheid, welzijn en ontwerp delen zij hun visie op hoe materialen, atmosfeer en ruimtelijke signalen gedrag, emotie en verbondenheid beïnvloeden. Een inspirerende verkenning waarin ook een zijstap naar neuro-architectuur niet ontbreekt — met aandacht voor nuance, menselijkheid en de impact van ontwerp op de gebruiker.

Na afloop van het inhoudelijke programma is er volop gelegenheid om na te praten en verder te verdiepen tijdens een gezamenlijke borrel op locatie. Een mooi moment om inzicht uit te wisselen, nieuwe connecties te leggen.

Een middag waarin technische innovatie en menselijke beleving samenkomen, en waarin nieuwe perspectieven ontstaan op hoe we gebouwen ontwerpen, gebruiken en waarderen.

Programma – donderdag 19 maart

15.30 uur – Inloop & ontvangst

16.00 – 16.15 uur – Welkom & introductie locatie

Bernadette Potters – EDGE Technologies

16.15 – 16.45 uur – Seminar: Circulaire gebouwen & gebouwenpaspoort

Sabine Rau-Oberhuber – Turntoo & Madaster

16.45 – 17.15 uur – Keynote: Material Intelligence

Bénine Dekker (architect) & Florijn Vriend (psycholoog) – Other Degree

17.15 – 19.30 uur – Borrel

Bereikbaarheid

Locatie en bereikbaarheid

Edge Stadium, Fred. Roeskestraat 100, 1076 ED Amsterdam

Met de auto

Parkeren is mogelijk bij:

  •       Parkeergarage Olympisch Stadion

https://www.interparking.nl/nl/parkeren/amsterdam/olympisch-stadion/

  •       Parkeergarage AH Stationsplein

https://www.p1.nl/parkeerplaats/parkeergarage-ah-stadionplein

Openbaar vervoer

EDGE Stadium ligt op circa 10–12 minuten lopen van Station Amsterdam Zuid.

Daarnaast stoppen meerdere tram- en buslijnen bij halte Olympisch Stadion, op enkele minuten loopafstand.

DWIIRE-leden kunnen zich voor dit event aanmelden via de App en niet-leden zijn welkom als introducee en kunnen zich aanmelden via events@dwire,nl.

 

Gegevens

  • Datum: 19 maart
  • Tijd:
    15:30 - 19:30

Locatie

  • ntb
Ga naar de bovenkant